Desi Midline Smart Akıllı Alarm Sistemi (Wifi-Uygulama ile Kullanım)

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
PlatinPuan : 3.345.587
Fiyat:
4.356,00 TL
İndirimli Fiyat (%3) :
4.226,00 TL
Kazancınız 130,00 TL

MİDLİNE WiFi ve AKILLI TELEFON UYGULAMASI İLE KULLANILABİLEN AKILLI ALARM SİSTEMİ

AYLIK ÜCRET YOK, SÖZLEŞME YOK, ABONELİK ÜCRETİ YOK

Smart App SS (8).PNG (517 KB)

 

DESi Midline WiFi alarmınızın tam kontrolünü akıllı telefonunuz aracılığıyla sağlayabilir ve evinizde meydana gelen alarm durumlarında anında bildirimler alabilirsiniz.

8 farklı kablosuz alanı yönetebilir, dilediğiniz zaman istenilen sensörleri devre dışı bırakabilirsiniz.

Hem Wifi üzerinden hem de olası internet kesintilerinde yakın mesafeden akıllı telefon uygulama bağlantısı ile alarm sisteminizi kontrol edebilirsiniz.

Dilediğiniz kullanıcıyı uzaktan ekleyebilir veya yetkililerini sınırlandırabilirsiniz.

Ayrıca DESi markalı uzaktan kumandalar ile alarmı devreye alabilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Desi Utopic Akıllı kilitleri, alarmınız aracılığı ile internet üzerinden kontrol edebilir, kapınızı açabilir veya kilitleyebilirsiniz.

Hareket ve olayların hepsini DESİ Smart uygulamasından görüntüleyebilirsiniz. Dilediğiniz anlık bildirimleri aktif edebilir veya devre dışı bıkabilirsiniz.

DESi Smart web sitesi üzerinden de tüm işlemleri yapabilir ve mülkünüzü güven altında tutabilirsiniz.

GERÇEK ZAMANLI BİLDİRİMLER

Mülkünüzün güvenliğini her zaman, her yerden kontrol edin. DESi Smart Android ve Apple uygulamaları ile kapınız veya pencereniz açıldığında istediğiniz zaman uyarı alın. Ayrıca tüm hareketleri ve olayları anında raporlayın.

                         

KİŞİSELLEŞTİRME

Farklı odalara ekstra kapı ve pencere sensörleri, hareket algılayıcı sensörler veya ana kapınıza DESi Utopic akıllı kilit ekleyebilirsiniz. DESi Midline WiFi alarm sistemine 8 farklı kablosuz sensör, 4 uzaktan kumanda ve biri yetkili olmak üzere toplam 4 akıllı telefon kullanıcısı ekleyebilirsiniz. Ayrıca yetkili kullanıcı, tüm yetkilerini dilediği mobil kullanıcıya tek tuşla devredebilir.                           

KOLAY KURULUM

DESi Midlife Wifi alarm sistemi kablosuz yapısı sayesinde evinize veya iş yerinize çok kısa süre içerisinde kurulabilir. Alarm merkez ünitesi 220V girişi yapıldıktan sonra duvarlara zarar vermeden kablosuz sensörlerin montajını yapabilirsiniz.

ERİŞİM PAYLAŞIMI

Aile bireylerinizi veya çalışanlarınızı e-posta adresleri üzerinden ekleyerek alarm sisteminizi kontrol etmeye davet edebilirsiniz. (DESi Smart uygulaması yüklenmeli ve ücretsiz DESi Smart üyeliği yapılmalıdır)                        

FARKLI MODLAR İLE YÖNETİM

Alarm sisteminizi farklı modlarda kullanabilirsiniz. Tam kurulum, sessiz kurulum, ev içi kurulum gibi özel modlar ile kullanım imkanı. ‘PANİK’ butonu ile istenildiği durumda sireni çaldırabilirsiniz. Gecikme tanımlayacağınız sensörler sayesinde mülkünüze girişlerinizde belirli süre alarmı çaldırmayabilirsiniz.

EKSTRA BİR ÜCRET GEREKMEZ

Ücretsiz anlık bildirimler için herhangi bir abonelik hizmet ücreti ödemenize gerek yok, ailenizin güvenliği için 24 saat kapsamlı koruma.

AKILLI TELEFON UYGULAMASI İLE BAĞLANTI İMKANI

İnternetin kesildiği durumlarda endişe etmenize gerek yok. Akıllı telefon uygulaması ile yakın mesafeden bağlantı imkanı ile alarmınızı kontrol edebilirsiniz.

DAHİLİ AKÜ İLE HEP GÜVENDESİNİZ

Elektrik kesintisi yaşanması durumunda 24 saate yakın dahili akü ile korumanız devam eder. Ayrıca akü durumunun düşük olması veya elektrik kesintilerinde anında bildirimler ile uyarılırsınız.

DESi AKILLI KİLİTLER İLE KAPINIZI AÇABİLİRSİNİZ

Hayatınıza konfor katan DESi akıllı kilitleri tek tuş üzerinden kontrol edebilirsiniz. Alarmınızı devreye alırken dilerseniz akıllı kilidiniz de kapıyı kilitleyebilir. Alarmınızı devre dışı bırakırken de akıllı kilidiniz kapınızı açabilir. Bunların hepsi aynı uygulama ve tek bir ekrandan yönetilebilir.

Smart App SS (7).PNG (188 KB)                           

KRİTİK BİLDİRİM İZİNLERİ İLE HER AN UYARILAR SİZİNLE

Özel kategori ve izinlere tabi olan kritik izinler ile telefonunuz sessiz veya rahatsız etme modunda olsa dahi alarm bildirimleri akıllı telefonunuzda. (Kritik izinler sadece IOS telefonlarda desteklenmektedir, Android işletim sistemlerinde bu özellik bulunmamaktadır)

110 DB SİREN SESİ

Yüksek sesli sireni sayesinde, uyarı anlarında tam koruma sağlar. Devreye alma ve devre dışı bırakmalarda dilerseniz sesli uyarıların seviyesini uygulama üzerinden değiştirebilirsiniz.

YENİ DESi SMART WEB ARAYÜZÜ İLE KONTROL

Alarm sistemlerinizi ve akıllı kilitlerinizi DESi Smart websitesi üzerinden kontrol edebilir, hareket raporlarını görebilirsiniz. Üstelik 3 cihaza kadar tamamen ücretsiz.

Ekran görüntüsü 2023-07-05 114352.jpg (116 KB)

DESi SMART UYGULAMASI İLE KOLAYLIKLAR PARMAKLARINIZIN UCUNDA

Kullanıcı dostu arayüzü ve kullanım kolaylığı sunan yepyeni DESi Smart uygulaması ile artık tüm cihazlarınız yüksek korumalı bulutta kayıt altında. Telefon değişikliklerinde, kaydolduğunuz e-mail üzerinden tüm cihazlarınıza ulaşabilirsiniz. Akıllı alarm ve kilidinizin yakınında olmasanız dahi kullanıcı ekleyebilir veya akıllı alarmınıza erişim sağlayabilirsiniz. Akıllı kilitlere erişim sağlamak için DESi WiFi Opener, DESi Köprü veya DESi Midline WiFi alarm sistemine ihtiyaç duyulur. Daha fazla detay için ilgili ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz.

 

KUTU İÇERİĞİ

  • 1 x Midline Wifi Alarm Merkez Ünitesi
  • 1 x Uzaktan Kumanda
  • 1 x Kablosuz Manyetik Kapı-Pencere Sensörü

 

NOT: Midline Smart alarm sistemi yeni teknoloji kablosuz bağlantı yapısı sebebiyle, sadece Midline Smart uyumlu kablosuz aksesuarlar ile çalışmaktadır.

Ürün açıklamalarında veya isimlerinde 'Midline Smart' yazan PIR, manyetik sensör veya kumandayı satın almalısınız.

Diğer Özellikler
Stok KoduwOTEzNDk3NjcyOA
MarkaDESİ
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.