DESi Utopic R OK Tip-A Akıllı Kilit IOS/Android Uyumlu

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
PlatinPuan : 5.500.500
Fiyat:
7.151,00 TL
İndirimli Fiyat (%2,8) :
6.948,00 TL
Kazancınız 203,00 TL

Akıllı, Güçlü, Küçük!

Kapınızı ya da kilidinizi değiştirmeden, sadece birkaç dakika içerisinde anahtarsız bir yaşama adım atabilirsiniz. Montaj için yapılması gereken tek şey, anahtarınızı kesip Utopic Ok'u anahtarınızın üstüne takıp 4 adet vidasını sıkmaktır. Montaj işleminden sonra kapınız artık cep telefonu, parmak izi okuyucu (haricen satılır), tuş takımı (haricen satılır) veya uzaktan kumanda (haricen satılır) ile kontrol edilir hale gelir. Panik barel (iç tarafta barel üzerinde anahtar olsa dahi dışarıdan da açılabilen özellikli barel tipi) ihtiyacı olmadan akıllı kilidin özelliği sayesinde dışarıdan da acil durumlarda anahtarınız ile giriş yapabilirsiniz.

 

 

desiutopicoktipa

 

 

Şarj Edilebilir Piller

Utopic OK, şarj edilebilir lityum pillerle çalışır. Lityum pil teknolojisi sayesinde cihazınızı yıllarca pil değiştirmeden kullanabilirsiniz. Sadece micro usb portu üzerinden şarj ederek anahtarsız yaşamın keyfini sürebilirsiniz! Ayrıca Utopic R, bu port ile kontrol edilebilir veya harici şekilde çalıştırılabilir.

 

Farklı Kontrol Seçenekleri

DESİ kablosuz kontrol cihazlarının (parmak izi okuyucu, tuş takımı) yanı sıra akıllı telefonlar veya akıllı ev otomasyon sistemleri ile de Utopic OK'u kontrol edebilirsiniz.

 

Utopic OK Tip A Akıllı Kilit Özellikleri

 

 

utopicoktypea

 

 

 

5 dakika içinde yapılabilen çok kolay montaj. Anahtarınızı silindire taktıktan sonra anahtarın dışarıda kalan kısmı 5 mm olacak şekilde kesin ve Utopic Ok'u anahtarınızın silindirde takılı olan kısmının üstüne oturtup 2 adet vidasını sıkın.

Kapınızda adeta görünmeyecek kadar ufak ölçüler. Çap: 50 mm Uzunluk: 59 mm.?

Şarj edilebilir piller ile her tam şarj ettiğiniz seferede ortalama 1,5 - 2 aylık kulllanım süresi. Uzun ömürlü şarj edilebilir piller sayesinde sürekli pil değiştirme maliyetinden kurtulur ve yıllarca aynı pilleri şarj ederek kullanabilirsiniz.

Cep telefonunuz ile kapınızı kontrol edin ve belirlediğiniz tarihlerde çalışacak kullanıcı kodları ve Elektronik Anahtarlar üretin (kullanıcı koldarı için tuş takımına ihtiyaç vardır ancak Elektronik Anahtar için sadece cep telefonunuz ve Utopic SmartLock uygulamasına ihtiyacınız olur)

Her türlü Euro Profile Silindir ile çalışan kapıya uyumludur.

 

Kontrolcü Seçenekleri:

- Cep Telefonu

- Tuş Takımı

- Parmak İzi Okuyucu

- Uzaktan Kumanda

- Ev Otomasyon Arayüzü

Kolay Montaj

Desi Utopic Ok Tip A, Dünya çapında satılan bütün akıllı kilitlerden çok daha kolay ve hızlı montaj imkanı sunar. Yapmanız gereken tek şey anahtarınızı silindire takıp dışarıda 5 mm kalacak şekilde kesmeniz ve Utopic Ok akıllı kilidi anahtarınızın üstüne oturtup 2 adet vidasını sıkmak. Detaylı anlatım için lütfen altta bulunan çizimi inceleyiniz. 

utopicoktypeinstall

 

 

İnternet Olmadan Kullanıcı Kodları ve Elektronik Anahtarlar Üretin

Utopic SmartLock uygulamasını kullanarak Dünyanın neresinde olursanız olun internete bağlanmadan istediğiniz tarih ve saat aralığında çalışacak kodlar ve tek kullanımlık Elektronik Anahtarlar üretip bunları misafirleriniz ile paylaşabilirsiniz. Ev kiralama, arkadaş ziyareti, ev hizmeti ve benzeri durumlarda kapınızı internet olmadan açabilirsiniz.

 

mobileapp

 

 

Kapınızda tuş takımı yok mu? Hiç sorun değil. Misafirlerinize Utopic SmartLock uygulamasını yüklemelerini söyleyin ve Utopic SmartLock uygulaması üzerinden üreteceğiniz tek kullanımlık Elektronik Anahtarları onlarla paylaşıp kapınızı açmalarına izin verin.

Paket İçeriği

1 x Desi Utopic R OK Tip-A Akıllı Kilit

1 x Mini USB kablo

Diğer Özellikler
Stok KoduxMDMzNjU2MzI3Mw
MarkaDESİ
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.